אבחון מקיף | חיוך פלוס
2244*
לפגישת אבחון חינם חייגו
חפש
 
EN | AR | RU | HE

אבחון מקיף


במרפאת חיוך פלוס תיהנו מאבחון רפואי מלא, הכולל הערכת מצב הפה ותוכנית השתלה מותאמת אישית, תוך ביצוע צילום פנורמי, הדמיית CT וייעוץ עם צוות הרופאים המקצועי שלנו.

תהליך הטיפול היא קודם כל אבחון המטופל, בין אם זה בדיקה פיזית ובדיקה הדמייתית, לאחר שהוחלט על תכנית הטיפול, לדוגמא, אדם שצריך שתלים בכל הלסת, בין אם הוא מחוסר שיניים ובין אם צריך לעקור לו את כל השיניים.

ברוב המקרים אנו מייצרים לו גשר זמני, אם יש לעקור עוקרים את השיניים באותו המפגש משתילים לו בין 4 ל -8 שתלים בלסת ומרכיבים כבר באותו המפגש גשר זמני מודבק או מוברג, תהליך שלוקח בממוצע שעתיים בטיפול רגיל עם הרדמה מקומית.

את אותו הטיפול ניתן לעשות בהרדמה כללית באותם הזמנים רק שיש תוספת זמן בהליך ההרדמה הכללית וההתאוששות אחרי. כעבור חודשיים-שלושה מתחילים הליך לקיחת מידות על מנת לייצר את השיניים הקבועות שהן גם מודבקות או מוברגות, כל מקרה לגופו.

מטופל חדש שמגיע למרפאתנו ממלאים לו שאלון בריאות, במידה והביא עימו צילומים ואם לא מבצעים בחדר הצילומים צילום פנורמי, נכנס לחדר התייעצות עם רופא, עובר הבחנה, נותנים לו אפשרויות לטיפול במידת הצורך, האפשרות שהוא בוחר מתמחרים את העלות שלה, מסבירים לו את הליך הטיפול, הזמן ונכנס לטיפולים.

הדבר שאנו נזהרים ממנו זה חולי אוסטופורוזיס וחולים סופניים, ברוב שאר המקרים אם הבן אדם מאוזן אין שום בעיה לעבור הליך כלשהו.
 
 
הכל במקום אחד, בלי טרטורים, ללא תשלום וללא התחייבות.
 
 

לבדיקת אבחון בחינם,
הכוללת הדמיית CT ויעוץ ללא התחייבות
חייגו עכשיו 072-33-80-672
או מלאו פרטיכם בטופס:

כתובת:
ז'בוטינסקי 35,רמת גן,
מגדלי התאומים, מגדל 2
location4, location, map, marker, pin
לבדיקת אבחון בחינם, הכוללת הדמיית CT ויעוץ ללא התחייבות
חייגו עכשיו 2244* או מלאו פרטיכם בטופס:
ז'בוטינסקי 35,רמת גן,
מגדלי התאומים, מגדל 2