אודות | חיוך פלוס
2244*
לפגישת אבחון חינם חייגו
חפש
 
EN | AR | RU | HE

אודות


מרפאת חיוך פלוס הוקמה במטרה לספק למטופלים מקום אשר ייתן את הידע והמקצועיות בכל נושא של השתלות שיניים מרגע הבדיקה הראשונית והאבחון עד לסיום הטיפול. 

מסיבה זו מרפאת חיוך פלוס עוסקת רק בהשתלות שיניים, כוללות מרכז השתלות, שיקום, אסתטיקה דנטאלית ומספקות למטופלים טיפול כולל ומקיף תחת קורת גג אחת. 
 

במרפאת חיוך פלוס נעשה שימוש בציוד טכנולוגי מתקדם ובחומרי גלם העומדים בתקנים המחמירים ביותר. במרפאה טופלו עד היום אלפי אנשים, ביניהם סלבריטאים ואנשי ציבור באווירה מיוחדת, ביחס אישי ומיוחד ובמקצועיות ללא פשרות.

כחלק מחזוננו לאפשר השתלות שיניים לכל מי שזקוק לה, טיפולינו ניתנים במחירים נוחים ואטרקטיביים.

אנחנו יושבים צמוד למתחם הבורסה ברמת גן, שזה מטרופולין העסקים הגדול במדינה, המרפאה בקומת לובי עם שטח של יותר מ-300 מטרים, מרווחת, 4 חדרי טיפול, חדר צילומים דיגיטלי עם צילום סיטי כל הפה במקום, תוכנות של הדמיית שתלים דיגיטלי, מכונות CNC שמייצרות כתרים בצורה דיגיטלית, סורקים אינטרה אוראלית, ציוד וחומרים המתקדמים בעולם.

המרפאה ובעליה עוסקים בשתלים משנות ה-80, עם ניסיון בכל שיטות הטיפול ולכל סוגי השתלים וכל סוגי השיקומים, כשהדגש הוא להתאים את השיטה למקרה של המטופל.

במרפאה יש את כל סוגי הרופאים החל משיננית ותחזוקת היגיינה, רופאים לשיקום הפה עם ניסיון, רופאים לכל הפרוצדורות הכירורגיות עם ניסיון.

ברופאת שיניים תמיד יש חידושים, הטכניקות הם יותר הניסיון של הרופא והרופא המעודכן שכל הזמן עובר קורסים והשתלמויות.

רוב הפיתוחים ברפואת השיניים בעשור האחרון הם פיתוחים טכנולוגיים דיגיטליים שהשימוש בהם יותר  שיפר את הנעשה מחוץ לפה, בתוך הפה רפואת השיניים לא השתנתה בהרבה מחוץ לשיטת העבודה אבל בכל מצב נשארנו במצב של הקשר של בין הידיים של הרופא לפה של המטופל.

והמשחק של הניסיון של הרופא נשאר בחשיבות עליונה, לצורך הדוגמא, אם עכשיו צריך לשבת מול המחשב ולתכנן את הכתר הדיגיטלי שאנחנו מעוניינים ליצור למטופל כל מה שצריך זה טכנאי או רופא שעברו הכשרה בשימוש התוכנה והפעלת המכונות, לא צריך פה ניסיון של שנים אבל בפה של המטופל מי שבפועל מכין את הפה במהלך הטיפול וככל שיש לו ניסיון מצטבר הוא יודע להתמודד עם כל מצב בזמן אמת.
 

כמו כן, מוקד השירות המיוחד שלנו מספק מענה מיידי בכל עניין ומהווה אוזן קשבת לכל מטופל
24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

 

לבדיקת אבחון בחינם,
הכוללת הדמיית CT ויעוץ ללא התחייבות
חייגו עכשיו 072-33-80-672
או מלאו פרטיכם בטופס:

כתובת:
ז'בוטינסקי 35,רמת גן,
מגדלי התאומים, מגדל 2
location4, location, map, marker, pin
לבדיקת אבחון בחינם, הכוללת הדמיית CT ויעוץ ללא התחייבות
חייגו עכשיו 2244* או מלאו פרטיכם בטופס:
ז'בוטינסקי 35,רמת גן,
מגדלי התאומים, מגדל 2