מהם שתלים דנטליים? | חיוך פלוס
2244*
לפגישת אבחון חינם חייגו
חפש
 
EN | AR | RU | HE

מהם שתלים דנטליים?


שתלים דנטאליים עשויים מחומרים מלאכותיים (סגסוגת טיטניום) ומהווים תחליף מלאכותי לשורש חסרה של שן.

השתל מוחדר לעצמות הלסת לשם יצירת בסיס מוצק להרכבת כתר אחד או מספר כתרים. במשך הזמן, תאי עצם מתפתחים סביב השתל ומחזקים אותו למקומו. 

לאחר שהעצם סביב השתלים מתחזקת והשתלים מתייצבים במקומם, ניתן להשתמש בהם כבסיס להרכבת חלקי שיקום הכוללים מבנים וכתרים.

ננסה להבהיר בעזרת אנלוגיה פשוטה למה הכוונה: אם נשווה השתלות שיניים לתליה של מדף על קיר למשל, השתל הוא מקביל לדיבל.

אנו קודחים חור בקיר ומכניסים דיבל פנימה בלחץ, כדי שיעוגן היטב לתוך הקיר, כך גם אנו קודחים חור בעצם ומכניסים פנימה שתל בלחץ כדי שיעוגן ע”י העצם.

בתליית המדף, אנו מכניסים לתוך הדיבל בורג. באנלוגיה שלנו, לשתל אנו מחברים מבנה. ישנם מבנים שמוצמדים לשתלים ע”י דבק וישנם מבנים שמחוברים בהברגה לשתלים.

בתליית המדף, אנו יכולים להלביש את המדף על הברגים וכך הוא יוחזק וניתן יהיה להניח עליו דברים. כך גם בשתלים דנטלים, אנו נבצע הכנה של המבנה לפי הצורך וניקח מידות, לפיהן יכין טכנאי השיניים כתר מותאם למבנה. את הכתר נרכיב על המבנה וכך נקבל מערכת של שתל מבנה וכתר המדמה שן ומאפשרת לעיסה, דיבור תקין ואסתטיקה.

שתלים גשר זמני ביום אחד
אתם רואים בטלביזיה ובכל מקום דוגמניות ודוגמנים עם חיוך מושלם, ואתם שואלים את עצמכם מדוע לי לא יכול להיות חיוך מושלם כזה? ייתכן שמצב השיניים שלכם פוגע בביטחון העצמי שלכם או אפילו באיכות הלעיסה והדיבור. גם אתם יכולים לעבור תהליך שיקום בעזרת שתלים דנטאליים בהעמסה מיידית, דבר שישנה באופן מקיף את איכות חייכם. שימוש בשיטה החדשנית של שתלים דנטאליים בהעמסה מיידית יהפכו עבורכם את הטיפול לתהליך קל, קצר, מיידי ונוח.

שתלים דנטאליים בהעמסה מיידית - מול השיטה הישנה
נשמע טוב מכדי להיות אמיתי? זה בהחלט אמיתי.

מה יקרה לי אצל רופא השיניים? כאן עלינו להבדיל בין מה שהיה קורה עד היום אצל הרופא כאשר הייתם מגיעים להשתיל שתלים דנטלים, לבין השיטה החדשה, שמשנה מקצה לקצה את חוויותיכם כמטופלים. בשיטה הקודמת הייתם צריכים ראשית לעבור בחינות התאמה להשתלת שתלים דנטאליים, התאמה שנקבעת על בסיס בדיקת CT שמצביעה על רמת צפיפות העצם שלכם וקובעת את התאמתכם. בשלב השני יתאים רופא השיניים את השתל ויחדיר אותו למקומו, תהליך זה אינו כרוך בכאב, ומתבצע בהרדמה מקומית. השלב השלישי הוא שלב המתנה שיכול להימשך בין חודש עד 4 חודשים בהתאם למיקומו של השתל.

המתנה שנועדה לאפשר לשתל להיקלט ולבסוף יש גם לעשות שיקום סופי שכולל לקיחת מידות ותהליך של הברגה והדבקה. כך שיכולה לעבור כמעט חצי שנה עד שיהיה בפיכם השתל הנכסף. אבל לא עוד, היום פותחה שיטה חדשה שחוסכת לכם זמן, טרחה וסבל. השיטה הזאת נקראת שתלים דנטאליים בהעמסה מיידית.

בשיטה הזאת אתם מגיעים לרופא השיניים ובטיפול יחיד ובודד, נפרדים משיניים בעיתיות שיש לעקור, אם יש צורך בכך, וממש באותו טיפול עוברים גם השתלה של השתל וגם שיקום. כך שממש באותו היום אתם יוצאים מהמרפאה עם שיניים חדשות ומושלמות. הטיפול הזה חוסך לכם שתלים זמניים, תהליך שיקום ארוך, והמתנה אין סופית. מחקרים מקיפים הוכיחו שאחוז ההצלחה בשיטת טיפול זו הוא עצום – בין 95-98 אחוז. כלומר, כמעט בכל המקרים ההצלחה היא בטוחה. לא רק שאחוז ההצלחה אינו נופל מהשיטה הישנה אלא שבמקרים של ריבוי שתלים שיטה זאת מוכיחה את עצמה כיעילה ומוצלחת יותר מהשיטה הישנה.

שתלים דנטליים בהעמסה מיידית - טיפול חדשני לרווחת המטופל
לסיכום, שתלים דנטאליים בהעמסה מיידית היא עוד דוגמא לכך שמדע הרפואה המתפתח בצעדי ענק תורם לאיכות חיינו. זוהי שיטת טיפול המאפשרת את מה שהיה עד כה דמיוני. 

טיפול קצר בן שעתיים שבסופו אתם יוצאים מרפאות שיניים עם שיניים חדשות ומושלמות וזאת בלי לחזור שוב ושוב למרפאה, להפסיד זמן וסבלנות ולהמתין חודשים לגמר הטיפול.

אתם נהנים מהשתלה יעילה ומוכחת שעולה בהרבה מקרים על השיטה הישנה, מה שהוכח במחקר נרחב.

במרפאות חיוך פלוס עושים שימוש בשתלים המתקדמים ביותר בתחום.


תשובה:


שאלות נוספות:
 

לבדיקת אבחון בחינם,
הכוללת הדמיית CT ויעוץ ללא התחייבות
חייגו עכשיו 072-33-80-672
או מלאו פרטיכם בטופס:

כתובת:
ז'בוטינסקי 35,רמת גן,
מגדלי התאומים, מגדל 2
location4, location, map, marker, pin
לבדיקת אבחון בחינם, הכוללת הדמיית CT ויעוץ ללא התחייבות
חייגו עכשיו 2244* או מלאו פרטיכם בטופס:
ז'בוטינסקי 35,רמת גן,
מגדלי התאומים, מגדל 2