שלושת הדברים שרופא השיניים לא רוצה שתדעו! | חיוך פלוס
2244*
לפגישת אבחון חינם חייגו
חפש
 
EN | AR | RU | HE

שלושת הדברים שרופא השיניים לא רוצה שתדעו!


1. שימוש בשתלים מאושרים בלבד!

רוב השתלים בעולם מיוצרים על ידי חומר שנקרא טיטניום רפואי. חומר זה מאושר על ידי משרד הבריאות הישראלי. כיום, ישנם חברות המייצרים שתלים מחומר שנקרא זירקוניה.
 
חשוב לבדוק כי הרופא המטפל משתמש בשתלים אשר אושרו על ידי ה -FDA  ומשרד הבריאות הישראלי. עצם האישור של אחד מאלה, מהווה אישור להחדרת השתל לגופכם באופן בטוח.
 
בנוסף, השתלים עוברים חיטוי בתהליך היצירה שלהם ומרגע זה יש לוודא שהם אינם נחשפו לזיהומים שונים במהלך המשלוח. לכן, יש לוודא כי השתל יגיע באריזה סגורה ויפתח מאריזתו המקורית לעיניי המטופל.
 

2. שימוש מטעה בתואר "מומחה להשתלות שיניים"!

ברפואת השיניים, כמו בתחומים אחרים, ישנם תחומי התמחויות. תחומים אלו כוללים התמחות בשיקום הפה, התמחות בחניכיים התמחות לשיקום הלסת ועוד. אך, לא קיים במדינת ישראל התמחות בהשתלת שיניים. השימוש בתואר "מומחה להשתלות שיניים" אינו קיים והוא מטעה בלשון המעטה.
 
יחד עם זאת,
תחום השתלות השיניים קיים מעל 20 שנה. לכן, יש מקום להעדיף רופא בעל ניסיון רב בהשתלות שיניים. מומלץ לברר את ניסיון הרופא המטפל ולזכור כי התמחות מוכרת בהשתלות שיניים אינה קיימת במדינת ישראל.
 

3. הסיכונים בהשתלת שיניים ללא מכשיר CT צמוד!

ישנה חובת ביצוע הדמיית CT טרם החדרת השתלים על ידי הרופא המטפל.
מניסיוני הרב כל עצם היא שונה. צילום ה –CT  שמתקבל טרם החדרת השתלים הינו רלוונטי לרגע בו הוא צולם. ככל שיעבור זמן רב יותר מרגע הצילום עד לרגע הטיפול בפועל עשויים להיווצר שינויים. הדבר תקף אף במהלך הטיפול עצמו.
 
לכן, יש צורך כי הרופא המטפל יערוך ביקורת והדמיות CT לא רק טרם החדרת השתלים, אלא אף במהלך הטיפול ובסיומו, דבר אשר יאפשר טיפול דינמי במקום.
 
מרפאה שאין ברשותה מכשיר הדמיה צמוד,
תאלץ להפנות את המטופל להדמיה נוספת במכון הדמיות, פעולה אשר גוררת זמן. כך במידה ואכן ישנה בעיה, יתעורר צורך בטיפול נוסף. תהליך זה היה נמנע אילו היה ברשות הרופא המטפל מכשיר CT נייד וצמוד.
 

הכתבה הוכנה על ידי ד"ר משיח בכור, רופא ראשי במרפאת השיניים המתקדמת - חיוך פלוס, בעל 17 שנות ותק בהשתלות שיניים. 

לבדיקת אבחון בחינם,
הכוללת הדמיית CT ויעוץ ללא התחייבות
חייגו עכשיו 072-33-80-672
או מלאו פרטיכם בטופס:

כתובת:
ז'בוטינסקי 35,רמת גן,
מגדלי התאומים, מגדל 2
location4, location, map, marker, pin
לבדיקת אבחון בחינם, הכוללת הדמיית CT ויעוץ ללא התחייבות
חייגו עכשיו 2244* או מלאו פרטיכם בטופס:
ז'בוטינסקי 35,רמת גן,
מגדלי התאומים, מגדל 2